Kawa dla prawdziwego konesera z ekspresem EQ.9 plus

Jeśli jesteś prawdziwym koneserem kawy, z pewnością zachwycą cię funkcje, które oferuje ekspres EQ.9 plus firmy Siemens. Wśród nich nie sposób nie wymienić opcji baristaMode. Istnieje pięć podstawowych parametrów, które przyczyniają się do poprawy jakości kawy lub espresso: moc, rozmiar, temperatura, stosunek kawy do mleka i szybkości zaparzania. Dzięki trybowi baristaMode można regulować wszystkimi tymi parametrami, ustawiając każdy z nich oddzielnie. Zoptymalizowane ustawienie pozwala celebrować w wyjątkowy sposób smak ulubionej kawy.

W twoim domu jest dwóch miłośników kawy? Teraz czy to mocne espresso, czy kremowe cappuccino, czy latte macchiato w pełni automatyczny ekspres do kawy przygotuje dwie filiżanki na raz za jednym naciśnięciem przycisku OneTouch DoubleCup. 
Mleczne kompozycje kawowe przygotować można łatwo dzięki zintegrowanemu w obudowie pojemnikowi na mleko, który pasuje idealnie do ekspresu EQ.9 plus. Jednocześnie w pojemniku można przechowywać mleko w chłodziarce. Alternatywą jest specjalnie zaprojektowany adapter pozwalający pobierać mleko bezpośrednio z kartonu, butelki, czy dzbanka. Jest łatwy w obsłudze i przystosowany do mycia w zmywarce.

Teraz ekspres marki Siemens z serii EQ objęty jest promocją, dzięki której zyskać można aż do 500 zł premii.*

Promocja trwa od 2 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania puli premii.

*Wysokość premii zależy od modelu urządzenia.

www.siemens-home.bsh-group.com


Kawa dla prawdziwego konesera z ekspresem EQ.9 plus

Powiązane