Konkurs Signature Photo Dishes

Kolejna edycja konkursu fotografii kulinarnej pod nazwą Signature Photo Dishes przed nami. Jest to już III edycja konkursu, której organizatorem jest warszawska restauracja Signature mieszcząca się przy pięciogwiazdkowym hotelu H15 Boutique Hotel. Temat przewodni konkursu jest za każdym razem inny – w tym roku organizatorzy hasłem BREAFAST TIME! zachęcają do fotografii śniadań i partycypacji w puli świetnych nagród. Profesjonalne grono jury przyzna wartościowe nagrody finalistom konkursu a wyjątkowo, w tej edycji, zostaną także przyznane wyróżnienia. 

Konkurs Signature Photo Dishes doczekał się już III edycji i może poszczycić się dużą ilością zgłoszeń, profesjonalnym jury oraz wartościowymi nagrodami, które zachęcają do wzięcia w nim udziału. Zadanie jest proste – zrobić zdjęcie pod kątem hasła konkursowego, wstawić je na swój Instagram lub Facebook i przesłać w formularzu zgłoszeniowym do organizatora. 

W pierwszej edycji pasjonaci fotografii kulinarnej mieli nie lada duże wyzwanie bo ich zadaniem było sfotografowanie dania, które sami mieli przygotować w kolejnej edycji przesłano ogrom zgłoszeń z fotografiami deserów, które pobudziły kubki smakowe całemu gronu jury. Tym razem w III edycji konkursu zadaniem do sfotografowania są śniadania. Hasło przewodnie, które organizatorzy postawili przed uczestnikami to BREAKFAST TIME. 

W III edycji partnerami konkursu są marki, które bardzo mocno są związane z tematyką i formą konkursu. Jest to już po raz trzeci Fujifilm Polska – Instax, a także Nespresso. Profesjonalne, konkursowe grono jury w składzie: Lidia Popiel, Ada Fijał, Anita Sokołowska, Joanna Czechowska, redaktor naczelny FOOD & FRIENDS Igor Grzeszczuk oraz Marcin Mazur, dyrektor spółki zarządzającej restauracją, przyznają trzem laureatom konkursu wspaniałe nagrody: aparaty fotograficzne Instax, vouchery do Signature, ekspresy do kawy wraz z zapasem kawy oraz Travel Mug 'a.

Trzecia edycja będzie dodatkowo wyjątkowa bowiem zostaną przyznane także wyróżnienia zdjęć, które wybierze Iwona Żelazna z Nespresso. Są to specjalne zaproszenia na pairingi kawy i deserów do restauracji Signature. 

Zgłoszenia można przesyłać do 23 września 2019 roku do godz. 12:00

www.signaturerestaurant.pl 

Signature