Konkurs Foodie Kibica

DO WYGRANIA

Specjalnie dla Was z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Świata organizujemy konkurs Foodie Kibica! Nagrodą jest książka „Biało-czerwoni na talerzu” autorstwa szefa kuchni reprezentacji Polski Tomasza Leśniaka!

Tomasz Leśniak od 12 lat jest szefem kuchni piłkarskiej restauracji Polski i właścicielem jednego z naszych Ulubionych Adresów - restauracji Nota Resto.

„Do współpracy przy książce zaprosiłem piłkarzy reprezentacji, z którymi gotujemy ich ulubione potrawy bądź nawiązujemy do ich smaków dzieciństwa. M.in. z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem czy Arturem Borucem rozmawiamy też, jak przez lata zmieniała się ich świadomość żywieniowa. Pokazujemy, kiedy odkryli, że odpowiednia dieta to jeden z najważniejszych czynników sukcesu. W książce nie zabraknie też przepisów legend, m.in. Zbigniewa Bońka czy Grzegorza Laty. Zdradzę również menu naszej kadry przed najważniejszymi meczami, np. przed historycznym triumfem z Niemcami”.

Biał-czerwoni na talerzu

CO NALEŻY ZROBIĆ?

Wytypuj wynik niedzielnego meczu Polska - Czarnogóra w niedzielę i zostaw komentarz z wynikiem pod naszym konkursowym postem na facebooku. Spośród tych, którzy odgadną prawidłowo zostanie rozlosowana nagroda!